East Pro Fight 10

East Pro Fight 10 już przeszło do historii mieszanych sztuk walki. W tej historii zapisała się na stałe moja studentka Natalia Baczyńska. Po 3 ciężkich rundach reprezentantka Słowacji musiała uznać wyższość Natalii, która jak się okazało toczyła walkę w dystansie o który miałem największe obawy znając przeszłość amatorską i zawodową jej przeciwniczki Aleny Gondasovej. To tylko świadczy, że Natalia nie ma słabych stron. Ciężka praca popłaca. Jak mawiał Bruce lee;”Jak będziesz trenować tak będziesz walczyć”. Patrząc jak trenowała Natalia, nie tylko w przygotowaniach przed walką, ale przez cały rok nie miałem wątpliwości, że to właściwa osoba we właściwym miejscu. Nie jest łatwo wygrać w obcym kraju z przedstawicielką gospodarzy. Wiadomo jak dużą przewagą trzeba się wykazać by gospodarze uznali wyższość przeciwnika.
Natalia gratuluje Ci z całego serca. Przyszłość w tym sporcie jest Twoja. Czy pójdziesz w tym kierunku czy też w innym dużo w życiu osiągniesz bo wiesz czym jest ciężka praca.
Dziękuję mojemu asystentowi Nitajowi Stelmachowi, że zawsze jest na miejscu i służy swoją wiedzą i towarzystwem.
Zarówno Natalia jak i Nitaj są instruktorami w mojej Akademii nie z przypadku.
Gratuluję Alenie Gondasowej i jej sztabowi trenerskiemu bo musieli przejść przez tak samo trudny okres przygotowawczy jak i my. Tak naprawdę wygrały obie dziewczyny. Bo nie można uznać takiej osoby ja Alena Gondasowa jako przegranej. Mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli.
Dziękuję kibicom, którzy nie wystraszyli się 10 godzinnej podróży i gorąco dopingowali Natalce.
Paweł Krażewski

Komentowanie jest wyłączone